Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Włącznik auto+czujnik zmierzchu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Włącznik auto+czujnik zmierzchu

    ja bede mial oponki 225/45 wiec tego profilu bedzie wiecej, i seria zawieszenie. moze nie bedzie tak zle ;D

    [ Dodano: Czw 14 Kwi, 16 02:55 ]
    edit. Zrobilem juz na tych alusach jak i oponach z 500km. Odczucia? Moim zdaniem prowadzenie lepsze i to stokrotnie od tych detek co mialem 195/55/15. Komfort? Jazda po rownej nawierzchni jest poprostu bajeczna, na dolkach troche chodza plastiki w srodku, ale bez przesady.
    Na zdjeciach widac troche przeswit i troche lipnie to wyglada, wiec zamowilem springi -35mm H&R, zobaczymy jak to bedzie wygladac i jak sie bedzie jezdzic po lubelskich drogach.
    Oponki mam nowe, szerokie, szeroka felga, troche huczy, ale to radyjko glosniej i jest okej

  • #2
    Włącznik auto+czujnik zmierzchu

    Panowie ma to prawo za Link czy to za duży drut?
    MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

    KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

    Komentarz


    • #3
      marcin607, nie pójdzie z włącznikiem - o2/o2fl musi mieć inny


      napisz do namo - miał taki czujnik w swojej o2fl i nawet był zadowolony
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        Re: Włącznik auto+czujnik zmierzchu

        Zamieszczone przez marcin607
        Panowie ma to prawo za Link czy to za duży drut?
        Mam taki czujnik zainstalowany u siebie już od roku jestem z niego zadowolony, ale żeby być w pełni zadowolony to zrobiłem małą przeróbkę i jest teraz ok.
        Jeśli chodzi o wyłącznik to jest on do VW mam mniejszy pierścień z opisami.
        Montaż jest proty wyciągasz wyłącznik i wpinasz ustrojstwo pomiędzy wyłącznik a wiązkę, że nawet jak maż gwarancję na auto to do przeglądu porostu demontujesz i tyle.
        Jak chcesz to mam dwa jeszcze takie czujniki tylko bez przełącznika świateł.
        Jak chcesz coś więcej wiedzieć to napisz na pw
        pozdrawiam
        roberta

        Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

        http://chomikuj.pl/Roberta9

        Komentarz


        • #5
          Re: Włącznik auto+czujnik zmierzchu

          Zamieszczone przez roberta
          Mam taki czujnik zainstalowany u siebie już od roku jestem z niego zadowolony, ale żeby być w pełni zadowolony to zrobiłem małą przeróbkę i jest teraz ok.
          Możesz napisać co i jak przerabiałeś ?
          SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
          ​​​
          Grzegorz

          Moja Ambitna Czarnula

          Komentarz


          • #6
            no wlaśnie napisz czujnik masz przy lusterku??
            OCTA

            Komentarz


            • #7
              Dołączam się do tematu co przerobiłeś i czy to bardzo skomplikowana modyfikacja
              Seat Altea XL 2010r

              Komentarz


              • #8
                Witam kolegów, nie chcę zakładać na razie nowego wątku więc chciałem spytać was czy jest możliwe w skodzie octavii II FL włączenie opcji FLA - automatyczna zmiana świateł.
                Kupiłem lusterko jak na foto poniżej do instalacji czujnika zmierzchu i deszczu ale nie wiem czy jest możliwość wykorzystać ten sensor (kamerę) w mojej skodzie.
                Załączone pliki
                Kubala
                ------------------------------------
                było 139 KM i 310 Nm
                jest 105 KM i 240 Nm (i jest dobrze)

                Komentarz


                • #9
                  Przy okazji: czym różni się włącznik ze znaczkiem tunelu od tego z napisem Auto? Bo planuję zmianę (mam tunel z czujnikiem zmierzchu/deszczu) na jakiś w lepszym stanie...

                  Komentarz


                  • #10
                    Tunel byl we wczesniejszych, a potem pojawil sie napis AUTO.
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #11
                      A jego zmiana na auto może mieć jakieś niezamierzone skutki? Funkcja Auto nie jest dedykowana światłom dziennym?

                      Komentarz


                      • #12
                        Tego nie wiem, przy AUTO swiatla dzienne sa, ale rownie dobrze mozna zakodowac swiatla mijania o obnizonej mocy. Sam sygnal zawsze szedl z czujnika zmierzchu.
                        Spritmonitor.de

                        Komentarz


                        • #13
                          wymieniaj, to Auto to facelifting tunelu

                          Komentarz


                          • #14
                            Po załączeniu przednich halogenów w Auto nie rozjaśnia się ikona na przełączniku, bo jest kontrolka w zegarach w OC 2FL i to cała różnica.

                            Komentarz


                            • #15
                              Przepraszam że dopiero teraz piszę ale mam problem z wejściem na forum (mam blokowane IP)
                              Przeróbka dla pełnego zadowolenia polega na usunięciu jednego tranzystora i zrobieniu mostka. Gdyż czujnik rozróżniał trzy stany ciemno(Światła mijania) szarówka(postojowi) i jasno (światła wyłączone lub dzienne)

                              [ Dodano: Sob 30 Maj, 15 00:43 ]
                              Zamieszczone przez kerajnt
                              no wlaśnie napisz czujnik masz przy lusterku??
                              czujnik jest na podszybiu przy drzwiach kierowcy za słupkiem tak żeby reflektory aut z przeciwka nie świeciły na niego

                              zdjęcia są kolegi z forum pozwoliłem sobie je zamiścić
                              Załączone pliki
                              pozdrawiam
                              roberta

                              Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

                              http://chomikuj.pl/Roberta9

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X